Neztrácejte čas a zaměřte se na prodej nových bytů přes internet, čímž získáte řadu nezanedbatelných výhod.

Platíte za energie zase více? Zkuste porovnání cen plynu a ušetřete.

Modřanský háj

Modřanský hájModřanský Háj se dnes těší těmi nejlepšími recenzemi, které Nové byty Praha 4 mají. Je zde na výběr mnoho druhů nemovitostí, tudíž padne do finanční situace snad každého, jsou to například byty, vily, rodinné domy a třeba i takzvané dvojdomy, přičemž v okolí velký počet menších podniků a maloživnostníků jako jsou třeba cukrárny, hospody atd., dále je tu také velké zastoupení ostatního občanského vybavení.

Háj je situován pouhých 15 až dvacet minut od městského centra a to přímým spojen, nikoliv složitými přestupy. V okolí nalezneme jak potřebné sociální infrastruktury, kterými jsou například školy, školky, zdravotní zařízení a obchodní centra, tak jsou zde i infrastruktury průmyslu zábavního, kterými je myšleno především v nadpise zmiňované sportovní centrum, které je odsud vzdáleno chvíli pěšky. Centrum nabízí půjčovnu kol, koloběžek, bruslí, dále beachvolejbalové hřiště stejně jako hřiště na tenis, fotbal, squash nebo třeba badminton.

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>