Neztrácejte čas a zaměřte se na prodej nových bytů přes internet, čímž získáte řadu nezanedbatelných výhod.

Platíte za energie zase více? Zkuste porovnání cen plynu a ušetřete.

Rezidence Kavčí Hory

Rezidence Kavčí HoryUrčitě tuto stavbu sami moc dobře znáte, nejste-li v Praze nový, ale určitě Vás nenapadlo, že byty v ní jsou stále na prodej. Je pravda, že závratným tempem ubývají, ale přeci jich ještě pár v nabídce je. Tato budova se nalézá velmi blízko obchodního centra Arkády (stanice metra C – Pankrác) a těsně vedle parku Kavčí hory, který je znám častými akcemi, na které budete mít výhled ze svých oken. Komplex je znám především svým tvarem do písmene O, který ho dělá stavbou tak výjimečnou a který se architektům opravdu velmi povedl.

Novostavby Praha 4 jako je tato poskytují svým vlastníkům dokonalý odpočinek pro vás i celou Vaší rodinu a zároveň je to do víru velkoměsta jen pár chvil metrem. Jako jediná ze staveb na Praze 4 se tato stalo symbolem celého svého okolí a z oken jejích bytů shlíží na celou Prahu, jako by byla královnou.

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>